TRIGGER жобасы бойынша тренинг

2022 жылдың 28 қарашасында Халел Досмұхамедов атындағы Атырау университетінде «Орталық Азияда түлектерді жұмысқа орналастыру үшін жағдай жасау арқылы студенттердің инновациялық тәсілдері мен кәсіпкерлік дағдыларын ынталандыру» TRIGGER жобасының қатысушылары «Тиімді кәсіпкерлік білім беру бағдарламасын дайындау» тренингін өткізді. Тренингтің спикерлері Вена қолданбалы ғылымдар университеті (Вена, Австрия) базасында көшпелі сессияға қатысушылар Утепкалиева К.М., Бисалиева Ш.С., Сабирова Р.К., стратегия саласындағы білімдерімен бөлісті. кәсіпкерлік білім беруді енгізу үшін; SMART стратегиясын жүзеге асыру; кәсіпкерлікті оқытуды қолдау бойынша іс-шаралар мен шаралар, міндеттер, рөлдер мен жауапкершіліктер; Еуропалық біліктілік шеңберін (EQF) ұсыну; Кәсіпкерлік құзыреттілік шеңберінің (ECF) презентациялары; оқу бағдарламаларын әзірлеу құрылымдары; кәсіпкерлікке оқыту әдістемесі; қажетті ресурстар, инфрақұрылым және қоршаған орта. Тренингке студенттерге кәсіпкерлік дағдыларды таныстыру бойынша білім беру бағдарламалары мен курстарын дайындаумен және жүзеге асырумен айналысатын университет қызметкерлері қатысты.