Студенттер спорт лигасы аяқталды

Бірнеше күннен бері ҚР Оқу-ағарту министрлігі Ұлттық ғылыми практикалық дене тәрбиесі орталығының қолдауымен Х.Досмұхамедов атындағы Атырау университетінің ұйымдастыруымен ұстаз, әрі ғалым Х.Досмұхамедовтың 140 жылдығына орай Батыс аймақтық ЖОО студенттері арасында өтіп жатқан “Студенттік спорттық лига” финалдық кездесулері өз мәресіне жетті. Жарысқа қатысқан студент спортшылар қазақ күресі, тоғызқұмалақ, үстел теннисі, волейбол, баскетбол, шахмат және футзал спорт түрлері бойынша бақ сынады. Аталған спорт түрлері бойынша студент спортшылар жоғары дайындық деңгейлерін көрсетті. Бұл шара студенттердің салауатты өмір салтын ұстануына, өзара бірлігін нығайтуға септігін тигізді деген сенімдеміз. Сонымен, қорытынды есепте: Волейбол ерлер 1-орын Х.Досмұхамедов университеті, Атырау 2- орын М.Өтемісов университеті, Орал 3- орын Ш.Есенов университеті, Ақтау Волейбол әйелдер 1-орын Қ.Жұбанов университеті, Ақтөбе 2- орын Ш.Есенов университеті, Ақтау 3- орын М.Өтемісов университеті, Орал Қазақ күресі ерлер 1-орын Х.Досмұхамедов университеті, Атырау 2- орын М.Өтемісов университеті, Орал 3- орын Қ.Жұбанов университеті, Ақтөбе Қазақ күресі әйелдер 1-орын Х.Досмұхамедов университеті, Атырау 2- орын М.Өтемісов университеті, Орал Шахмат ерлер 1-орын Х.Досмұхамедов университеті, Атырау 2- орын С.Өтебаев университеті, Атырау Шахмат әйелдер 1-орын Х.Досмұхамедов университеті, Атырау 2- орын С.Өтебаев университеті, Атырау Тоғызқұмалақ ерлер 1-орын Қ.Жұбанов университеті, Ақтөбе 2- орын М.Өтемісов университеті, Орал 3- орын Х.Досмұхамедов университеті, Атырау Тоғызқұмалақ әйелдер 1-орын Қ.Жұбанов университеті, Ақтөбе 2- орын Х.Досмұхамедов университеті, Атырау 3- орын М.Өтемісов университеті, Орал Футзал ерлер 1-орын Х.Досмұхамедов университеті, Атырау 2- орын Қ.Жұбанов университеті, Ақтөбе 3- орын Ш.Есенов университеті, Ақтау Футзал әйелдер 1-орын Х.Досмұхамедов университеті, Атырау 2- орын М.Өтемісов университеті, Орал Баскетбол ерлер 1-орын Х.Досмұхамедов университеті, Атырау 2- орын С.Өтебаев университеті, Атырау 3- орын М.Өтемісов университеті, Орал Баскетбол әйелдер 1-орын Х.Досмұхамедов университеті, Атырау 2- орын С.Өтебаев университеті, Атырау Үстел теннисі ерлер 1-орын М.Өтемісов университеті, Орал 2- орын Х.Досмұхамедов университеті, Атырау 3- орын Қ.Жұбанов университеті, Ақтөбе Үстел теннисі әйелдер 1-орын М.Өтемісов университеті, Орал 2- орын Х.Досмұхамедов университеті, Атырау 3- орын Қ.Жұбанов университеті, Ақтөбе Қатысушыларды сәтті өткен ойындармен, жеңімпаздарды жеңісімен құттықтаймыз! Осындай спорттық шаралар жиі, ауқымды түрде өткізіле беруін тілейміз! Қазақ спорты өркендеп, әлемдік сайыстарда жүлде алып, көк байрағымызды желбірететін спортшы студент жастарымыз көбейе берсін!