Мерейтойлық іс- шаралар

Ел азаматы 12.12.2020 Ел азаматы

Количество показов: 251

Тарихқа толы көрме 13.03.2020 Тарихқа толы көрме
Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің  70 жылдық мерей тойына арналған ресейлік график-суретші Әлібек Қойлақаевтың «Алтын Орда» атты мерекелік көрмесі көрермен назарына ұсынылды.

Количество показов: 292

Тарихқа толы көрме 13.03.2020 Тарихқа толы көрме

Количество показов: 301

Атырау университетінің 70 жылдығы аясында ғылыми конференция өтті 02.03.2020 Атырау университетінің 70 жылдығы аясында ғылыми конференция өтті
Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекттік университетінде Атырау қаласының Құрметті азаматы, Ұлы Отан соғысының ардагері, ұлағатты ұстаз, әдебиетші ғалым, педагогика ғылымдарының кандидаты, профессор Сабыр Қазыбайұлының 105 жылдық мерейтойына арналған «Профессор С.Қазыбайұлының ғылыми мұрасы: тіл, әдебиет және білім берудің өзекті мәселелері» атты аймақтық ғылыми-тәжірбиелік конференциясы өтті. Конференция Атырау университетінің 70 жылдығы, Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 75 жылдығы атаулы даталарына орай тіл және әдебиеттің өзекті мәселелеріне арналды.

Количество показов: 308

70 жылдық қарсаңындағы жүздесу 20.11.2019 70 жылдық қарсаңындағы жүздесу
Бүгін университетімізде Аманкелді Кеңшілікұлы бастаған бірқатар өнер қайраткерлері қонақта болды. Айта кетейік, өңірімізде   RAHYMZHAN FEST атты Рахымжан Отарбаевтың ІІІ республикалық театр фестивалі өтуде. Фестивальге келген қонақтар Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетіне арнайы ат басын бұрып, профессор-оқытушылармен, студенттермен кездесті. Аталмыш кездесу  қара шаңырағымыздың 70 жылдығына орай  «70 жылдыққа - 70 тұлғамен кездесу» шарасы аясында өтті.

Количество показов: 311

«ASUMIT» қайырымдылық қорының «Жан жылуы – өмір шуағы» атты жылдық есеп беру концерті өтті 29.10.2019 «ASUMIT» қайырымдылық қорының «Жан жылуы – өмір шуағы» атты жылдық есеп беру концерті өтті
25 қазан күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің Жастар саясаты департаментінің жанынан құрылған «ASUMIT» қайырымдылық қорының ұйымдастыруымен «70 жылдыққа 70 нақты қадам» жобасы аясында «Жан жылуы – өмір шуағы» атты жылдық есеп беру концерті өтті.

Количество показов: 317

8 қазанда «Бағдарламалық инженерия» кафедрасы Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің 70 жылдық мерейтойына арналған "Білім және ғылымдағы ақпараттық технологиялар" атты халықаралық қатысумен жоғары оқу орындары арасында  бірінші интернет-конференциясын өткізді.

Количество показов: 338