Тілдік курстар онлайн оқытуының ашылуы салтанаты ЗУМда өтеді

Халықаралық әріптестік және интернационалдандыру бөлімі серіктес университеттеріміз үшін ұйымдастырған қазақ, орыс, ағылшын, түрік, қытай тілдерінен онлайн тіл курсының басталғандығын хабарлайды. Курсты ұйымдастыруымыздың мақсаты шетелдік әріптестерімізбен байланысымызды нығайтып, университетіміздің танымалдығын арттыру. Курсқа қатысушылар арасында академиялык ұтқырлық, ғылыми тағылымдама бағдарламасына қызығушылық танытушылар саны артады деп күтілуде. Тіл курстарын бөлімнің мамандары мен волонтер студенттеріміз жүргізеді.

Аталған курстың ашылу салтанатын ақпанның 5-і күні сағат 16:00 ЗУМ бағдарламасымен өткізу жоспарланды. Сізді осы курстың ашылу салтанатында арамызда болуға шақырамыз!!

Курстар 2021 жылдың ақпан-мамыр айлары аралығында өткізіледі.

Күтілетін нәтижелер:

- шет тілдерін оқыту арқылы серіктес университеттермен халықаралық қатынастар мен интернационализацияны нығайту;

- академиялық ұтқырлық бағдарламаларын дамыту;

- тілдік курсқа қатысушылардың шет тілін меңгеру деңгейін арттыру (Beginner деңгейінен).

Тіл курсының тұтынушылары: студенттер, магистранттар, профессор-оқытушылар құрамы және Атырау университетінің әкімшілік құрылымдарының қызметкерлері. Х. Досмұхамедов және шетелдік серіктес жоғары оқу орындары (Ресей, Түркия, Әзірбайжан, Қытай).

ХАБАРЛАНДЫРУ!

1 Апр 2021 573