TRIGGER жобасы серіктестерінің кездесуі

2022 жылдың 9-10 қазанда Халел Досмұхамедов атындағы Атырау университетіне ERASMUS+бағдарламасы бойынша TRIGGER «Орталық Азия/TRIGGER» түлектерін жұмысқа орналастыру мүмкіндігін жақсарту үшін жағдай жасау негізінде инновациялық тәсілдерді, кәсіпкерлік дағдылар мен нұсқауларды бастамашылық ету және енгізу" жобасының негізінде еуропалық серіктестер келді.
    Сапар барысында университет басшылығымен және ұжыммен кездесу, «Университетіміз болашақ сынақтарға дайын ба?» атты тренинг, жұмыс тобының отырысы өткізілді. Сапар бағдарламасы аясында Кошице, Франция және Словакия ЖОО-ның мамандары университеттің инфрақұрылымымен танысып, ISpace кеңістігінде білім алушыларға арналған кәсіпкерлік тақырыбында семинар өткізіп, Атырау облысы бойынша Экономикалық тергеп-тергеу департаментінің жұмыс берушілерімен танысты.