Халықаралық әріптестік пен интернационалдандыру

Халықаралық әріптестік және интернационализация бөлімі Атырау университеті, Стратегиялық, инновациялық және халықаралық даму департаментінің құрылымдық бөлімшесі ретінде қызмет атқарады.

Миссия: Оқу процесін жетілдіру және халықаралық тәжірибені пайдалана отырып, оқытушылар мен студенттердің сапасын арттыру мақсатында халықаралық білім беру кеңістігіне бірігу.
Мақсат: Жоғары білікті кадрларды даярлауға бағытталған білім және ғылымның жетекші орталықтарының бірі ретінде қызмет атқаратын АУ-ның халықаралық және университеттер арасындағы қатынастарды дамыту бойынша іс-шараларды әзірлеу және ұйымдастыру.

Міндеттері:

• Оқу-білім саласында Атырау университетінің халықаралық байланысын үйлестіру;
  • Халықаралық бағдарламалар;
  • Интернационализация;
  • Халықаралық тағылымдама, конференциялар;
  • Шетелдік ғалым шақыру;
  • Көптілді саясат;
  • Қос диплом бағдарламасы;
  • Шетелдік білімгерлерді тарту;
  • Халықаралық форумдар, шетелдегі білім форумдарында университетті таныстыру;

Бөлім басшысы: Аширханова Қарлығаш Маштаевна
бас маман: Байтуганова Бибинур Сериковна

Маман: Даулетова Гульзира Абайқызы

Маман: Асаинова Жания

Құрметті достар!

Халықаралық әріптестік және интернационалдандыру бөлімнің ұжымы сіздерге оқуда табыс, шығармашылық шабыт тілейді. Ұжым атынан сіздердің Атырау университетін, сонымен қатар Қазақстанды жақсырақ танып-білуіңіз үшін қолдан келген көмегін көрсетуге дайын. Сіздердің біздің университетті таңдауыңызға дән ризашылығымызды білдіре отырып, Қазақстан Республикасының заңдары мен оқуға қатысты барлық сұрақтарыңызға жауап береміз. Атырау университетінің барлық халықаралық байланысын үйлестіруге бөлім күш-жігерін салады.