TRIGGER жобасы бойынша фасилитативтік кездесу

2022 жылдың 28 желтоқсанында Халел Досмұхамедов атындағы Атырау университетінде «Орталық Азияда түлектерді жұмысқа орналастыру үшін жағдай жасау арқылы студенттердің инновациялық тәсілдері мен кәсіпкерлік дағдыларын ынталандыру» TRIGGER жобасының қатысушылары «Өзекті мәселелер» тақырыбында фасилитативтік кездесу өткізді. ЖОО түлектеріне еңбек нарығындағы сұраныс және оны арттыру жолдары». Кездесуге Мансап және тәжірибе кабинетінің қызметкерлері, университет факультеттеріндегі тәжірибеге жауапты профессорлық-оқытушылар құрамы, жұмыс берушілер мен тағылымдама мекемелерінің өкілдері қатысты. Жобаға қатысушылар TRIGGER жобасының негізгі міндеттерімен танысты, жоба міндеттерінің бірі – түлектерді жұмысқа орналастыру және олардың еңбек нарығындағы сұранысын талқылады. Жұмыс берушілерді еңбек нарығының әртүрлі құрылымдары – білім беру, банктер, әділет мекемелері, БАҚ және т.б. Жиынға қатысушылар ЖОО түлектері үшін еңбек нарығының бар проблемаларын талқылап, табысты жұмысқа орналасу механизмін әзірлеу және жас мамандарға сұраныстың әртүрлі құралдарын ұсынды.