TRIGGER жобасы бойынша алынған кітаптарды ақпараттық ретінде таныстыру студенттердің кәсіпкерлік дағдыларын дамытуға арналған алаң

2023 жылдың 8 желтоқсанында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау университетінің TRIGGER командасы жоба қаражатына сатып алынған кітаптардың тұсаукесерін өткізді. Тұсаукесерге студенттер, ғылым және халықаралық байланыстар жөніндегі проректор, т.ғ.к. Өтепқалиева Қ.М., жоба үйлестірушісі, т.ғ.к., доцент Бакирбекова А.М., экономика және құқық факультетінің деканы, т.ғ.к. Уталиева Р.С., экономика кафедрасының меңгерушісі, т.ғ.д., профессор Сабирова Р.Қ., PhD Кенжеғалиева З.Ж., ғылыми кітапхана директоры Ибрашева З. және университеттің профессорлық-оқытушылық құрамы қатысты. Таныстырылым барысында ғылым және халықаралық байланыстар жөніндегі проректор Қ.М.Өтепқалиева кіріспе сөз сөйлеп, А.М.Бәкірбекова, Р.Қ.Сабирова және М.Д.Динғазиева сөз сөйледі.