TRIGGER жобасы бойынша жұмыс кездесуі

2023 жылдың 22 ақпанында Халел Досмұхамедов атындағы Атырау университеті «Орталық Азияда түлектердің жұмысқа орналасуына жағдай жасау арқылы студенттердің инновациялық тәсілдері мен кәсіпкерлік дағдыларын ынталандыру» TRIGGER жобасының қатысушылары Zoom платформасында онлайн жұмыс кездесуіне қатысты. Кездесуді жобаның еуропалық серіктесі Наташа Урбанчикова жоба аясында студенттердің жұмысқа орналасуы мен мансабына тікелей қатысы бар университет қызметкерлері үшін жүргізді. Жобаға қатысушылар TRIGGER жобасының мақсаттарының бірі болып табылатын ЖП3: Мансап құру/кеңейту, жұмыспен қамту және кәсіпкерлікті талқылады. Жиында алға қойылған мақсатты ойдағыдай жүзеге асыру, жұмыс пакетіндегі тапсырмалардың мазмұнын уақытылы және сапалы орындау бойынша ұсыныстар берілді.