Мониторинг 27.10.2021

2021 жылғы 27 қазанда Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университетінің базасында TRIGGER "Орталық Азияда түлектерді жұмысқа орналастыру үшін жағдай жасау арқылы студенттердің инновациялық тәсілдері мен кәсіпкерлік дағдыларын ынталандыру" жобасы бойынша мониторинг өтті, оған командалардың үйлестірушілері мен қатысушылары, ғылым, коммерцияландыру және интернационалдандыру жөніндегі проректор Мерзадинова Гульнар Тынышпаевна, Қазақстандағы Эразмус+ ұлттық кеңсесінің директоры Тасболатова Шайзада Өмірзаққызы және маман Баян Сапарғалиева қатысты.
   Мониторинг аралас онлайн-офлайн форматта өтті. Х. Досмұхамедов атындағы Атырау университеті мен С. Торайғыров атындағы Павлодар университетінің қатысушылары және  олардың координаторлары онлайн форматта қатысты. Мониторинг барысында топтың координаторлары Т.К. Қуанғалиева (Л.Н. Гумилев атындағы ЕҰУ), А.М. Бакирбекова (Х. Досмұхамедов атындағы Атырау университеті) және Ж.Н. Матенова (С. Торайғыров атындағы Павлодар университеті) жобаның жұмыс пакеттері бойынша атқарылған жұмыс туралы өз есептерін ұсынды.
   Мониторинг барысында жұмыс топтамаларының алдағы іс-шаралары, есеп беру мерзімі көрсетілген жоспар, есептің негізгі пункттері мен критерийлері, оның құрамдас және мазмұндық бөліктері бойынша мәселелер талқыланды. Мониторинг соңында үйлестірушілер мен қатысушылар Қазақстандағы Эразмус+ Ұлттық кеңсесінің директоры Ш.У.Тасболатовадан сұрақтарына жауап алды.