Зерттеулерге жоғары оқу орындары да атсалысады

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау университетінде «KMG Systems&Services» компаниясының ұйымдастыруымен дөңгелек үстел өтті. Онда бүгінгі таңда су астындағы және ауадағы шу деңгейін өлшеу бойынша жүргізілген зерттеулердің нәтижелері мен әуе кемелерінің жабайы табиғатқа және олардың мекендеу ортасына әсер ету қабілеті талқыланды. Жайық-Каспий Орхус орталығы модераторлық еткен мазмұнды кездесудің жоғары оқу орнының оқытушы ғалымдары мен студенттеріне берері мол болды. «Біз алдағы уақытта да университет студенттерінің, магистранттары мен ғалымдарының осындай диалог алаңына белсене қатысқандарын қалаймыз. Сондай-ақ, аталған бағыттарда зерттеу жүргізіп жатқан мекемелердің бұл жұмыстарды жергілікті оқу орындарымен бірлесе отырып атқарғанын құптап отырмыз», - дейді Жайық-Каспий Орхус орталығының басшысы Шынар Ізтілеуова.